Zvláště maminky na mateřské dovolené shánějí takovou práci, ale i spousta ostatních. Maminky i oni by rádi pracovali z domu, a proto bezhlavě klikají na každou nabídku. Ti, co jsou již v tomto zkušení některé vynechávají. Já vám prozradím, které to jsou, a nakonec vám zcela nezištně povím o firmě, která tuto domácí práci zadává, a to zcela seriózně a v souladu se zákonem.

Nabídky práce doma jsou většinou podvody a skrývá se za nimi takzvané letadlo neboli pyramida. A protože je to oficiálně zakázáno, kryje se to prodejem čehokoli. Ale vždy musíte sehnat někoho, kdo bude prodávat dál, protože přímým prodejem si nevyděláte ani na slanou vodu. Tyto nabídky práce lze od ostatních jen těžko rozeznat hned na první klik, ale později to poznáte.

vánoční dekorace

Zásadně neklikejte na nabídky, kde se vydělávají příliš vysoké částky. Toto je evidentní podvod, takže když uvidíte nabídku na výdělek tisícovky za hodinu, je to nesmysl. Nikdo na světě vám takové peníze nedá. Takových podvodníků je na internetu tolik, že se nedají ani spočítat. A výdělky s různými firmami také moc nejdou. Pokud inzerent píše, že vydělává pět set korun za hodinu a nabízí tu práci dál, tak je na místě mu položit otázku, proč to dělá, když má tolik peněz. To přece nemusí.

vánoční dekorace

Nu, ale abychom se dostali k jádru pudla, totiž k firmě, která vám práci nabídne a také ji skutečně zaplatí. Jedná se o firmu Selvintech s.r.o. a zabývá se výrobou maličkostí, například vánočních ozdob. Možná jste se s jejich výrobky setkali jsou to takové ty ozdoby složené z malých či větších korálků, které je třeba navléci na drátek, nějak to spojit dohromady a poslat firmě zpět. Na jejich náklady, samozřejmě. Nuže, pokud máte zručné ruce a prsty, k tomu dobrý zrak nebo kvalitní brýle, můžete tuto práci zkusit. Klikněte si na odkaz výše a hned se můžete s touto prací blíže seznámit. Zbytek je na vás.