Jestliže je třeba jakékoliv opravy vaší oblíbené vířivky, nebo jste si zakoupili vířivou vanu zcela novou a potřebujete ji nainstalovat, nebo se jedná o pravidelnou kontrolu vířivé vany, s důvěrou se obraťte na náš servis vířivek, vířivky servis Servisvirivychvan obstaráme velice rychle, levně a kvalitně. Každá vířivá vana potřebuje čas od času kompletní servis a péči. Pokud se neprovádí kontrola vířivky pravidelně, časem se mohou vyskytnout problémy s provozem, jako například i u auta. Může se například stát, že vaši vířivou vanu po nějakou delší dobu nepoužíváte.

Koupelna

V tom případě je zcela žádoucí nechat vyčistit všechny rozvody vody u vířivky do hloubky, ale také opětovně přenastavit dávkovač pro chemické čištění vody. Pouze pravidelným a opakovaným servisem vaší vířivé vany si zajistíte krásné chvíle odpočinku ve vaší lázni. Mějte na paměti, že pouze pravidelné kontroly vířivky jsou zárukou nekončícího relaxu po mnoho dalších let. Pokud potřebujete servis pro vaši vířivou vanu, bez obav se obraťte na nás. Obratem vám zajistíme odborný servis vaší vířivky, okamžitě obstaráme všechny potřebné náhradní díly v co nejkratších termínech.

Voda

Mezi pravidelný servis vířivých van patří opravy a servis v záruce i po záruce vany, oprava nátěrových akrylátů, oprava, případně výměna všech čerpadel, opravy a výměny ovládacích zařízení, oprava a výměna izolačních materiálů ve vířivce. Dále provádíme zazimování vířivých van, kdy v případě neúdržby na zimu hrozí, že zbytková voda zamrzne v hadicovém systému, ale i v čerpadle a v topení, čímž může dojít k poškození až úplnému nevratnému zničení těchto komponentů. Varovné signály pro servis vířivé vany jsou rovněž zapáchající voda, silné znečištění vířivky, usazování vodního kamene na stěnách nebo v tryskách. Mezi další činnosti našeho servisu vířivek http://www.idol.cz/ se řadí i vypouštění vody z vany, z hadic, čerpadel a topení a následné vysušení.