Najít kočárek, který bude vyhovovat rodičům i jejich dítěti, není snadný úkol. Řada lidí spoléhá na to, že prostě nějaký vyberou podle toho, co se jim bude líbit. Jenže tohle je častá chyba, která stojí rodiče nejen spoustu peněz navíc, ale stojí je i čas, který budou muset věnovat výběru novému kočárku. Při výběru kočárku je důležité myslet na spoustu věcí. Jednou z nich je velikost kočárku, protože některé jsou menší a mají korbu poměrně nízko, což by mohl být u řady vyšších rodičů velký problém.

pár s kočárkem

K výběru kočárku přistupujte zodpovědně
Řiďte se pouze svými potřebami a tím, co od kočárku očekáváte. Nenechte se strhnout davem ani módou, ale vybírejte jen tak, abyste našli kočárek, který bude vyhovovat vám i miminku. Rádi s vámi kočárky na prodejně projdeme a vyzkoušíme, a vysvětlíme vám, jak se ovládají. Vždy byste si měli kočárek zkusit osobně, protože každý funguje jinak, každý zabere jinak velké místo v autě, zkrátka je vždy lepší si jej zkusit a nevybírat podle toho, s čím jsou spokojené kamarádky. Kočárek s vámi bude několik měsíců a možná i let, takže se jeho výběr vyplatí neuspěchat.

procházka s kočárkem

Kdo chce kvalitu za málo peněz? Dnes se dají sehnat kvalitní kočárky za pár korun. Jedním z výrobců je Riko. Nabízí skvělý poměr kvality a ceny, a jeho kočárky koupíte za mnohem méně než 10 tisíc korun. Triko vám nabídne skvělou kvalitu použitých materiálů, zpracování a moderní design. Vyzkoušejte kočárky Riko, které si vybralo mnoho rodičů pro svá miminka kvůli velmi nízké ceně v poměru k vysoké kvalitě. V jeho nabídce najdete několik druhů kočárků, a to jak dvojkombinace, tak trojkombinace, které mají spoustu doplňků. Dáváte přednost retro designu, nebo vás osloví spíše moderní vzhled kočárku? U Rika si vyberete ať už se vám líbí cokoliv. Vaše dítě bude v bezpečí a vy budete mít kočárek, který

  • Je skladný
  • Dobře se ovládá
  • Je lehký a přitom pevný