Je opravdu mnoho lidí, kteří hrají počítačové hry. A vůbec nezáleží na tom, kolik má člověk let anebo jakou práci vykonává nebo co dělá. Protože znám totiž opravdu spoustu lidí, kteří hrají v dospělém věku nějaké počítačové hry. A je to třeba inženýr. Protože mám kamaráda, který je inženýr a hraje počítačové hry. A jako počítačovou hru nejvíce hraje Minecraft Hosting. No, abych se přiznala, ještě donedávna jsem vůbec netušila, co to Minecraft hosting Gamerhost je. Minecraft Hosting je taková populární hra, kterou hrají opravdu lidé po celém světě křížem krážem.

Minecraft je zajímavá hra.

Teď ani nevím, jestli to online nová hra, kde hrajete s přáteli, ale to nevadí. Nicméně ale dozvěděla jsem se, že je to prima hra, která baví opravdu všechny. Když jsem se dozvěděla, že i můj syn má zájem o hru Minecraft Hosting, tak jsem vůbec netušila, kde této hře přišel. Teď je mu teprve sedm let a řekla jsem si, že mimo nějaké malé mobilní hry asi syn nebude znát žádné počítačové hry. Nebo ano? Můj syn mi řekl že tyto hry má od svého kamaráda, s kterým velice často hraje počítačové hry. Abych se vám přiznala, tak mě tohle vůbec nevadí.

Syn rád hraje online.

Nejsem ten typ rodiče, kterému vadí, když jeho dítě hraje nějaké počítačové hry a sedí dlouho počítače. Mě tohle vůbec nevadí, protože jsem se dozvěděla, že hra Minecraft hosting je docela taková hra na logiku, protože tam člověk, dítě musí hledat různé způsoby a cesty, jak vyhrát a taky tam prý staví něco z kostiček. Řekla jsem si, že se na tu hru podívám. A musím říct, že když jsem se dívala na syna, jak hraje Minecraft Hosting, byla jsem spokojená, protože je to krásná hra, kde není hlavní násilí. A to mě opravdu je důležité. Jsou různé hry, které hrají malé děti, ale taky dospělí lidé, které vás zabaví na dlouhou. Já jsem taky zkoušela hru Minecraft hosting, ale upřímně. Mě to moc nezaujalo.