Cesta k bydlení nemusí být trnitá
Jen málokdo chce bydlet v nájmu. Člověk je odkázaný na to, zda nějaký byt nebo dům sežene, a nezřídka se stává, že majitel vyžaduje okamžité vystěhování i bez skončení smlouvy a jejího porušení. To se vám ve vlastním domě stát nemůže. Jenže cesta za vlastním domem je pro mnoho lidí nejen byrokraticky velice náročná. Toužíte po vlastním domě, a nechcete se svého snu vzdát? Pokud máte alespoň pozemek a financování, jste na dobré cestě. Se vším ostatním vám můžeme pomoct my.

nový dům

Už dávno neplatí, že kvalitní jsou jen zděné domy. Nové technologie a materiály nám umožňují, abychom stavěli i z jiných materiálů. Hitem posledních let jsou stavby ze dřeva. Jejich výstavba je rychlejší, levnější a bydlet můžete už za pár týdnů. Pokud vás zaujala možnost dřevostavby na klíč https://www.enerdomy.cz/drevostavby-technologie, rádi vám ji postavíme a předáme vám kompletní dům, kam se můžete hned nastěhovat.

Proč zvolit dřevostavbu?
Dřevostavby se rozhodně bát nemusíte. Díky moderním technologiím a zateplení získáte nízkoenergetický dům, který vám ostudu neudělá.

kreslení projektu

Nabízíme vám dvě možnosti:

  • Typový projekt
  • Individuální projekt

Nabízíme několik druhů domů, a každý je jedinečný svým designem. Můžete mít velmi moderní bydlení, které je připraveno k nastěhování. Pokud si zvolíte dřevostavbu, namontujeme ji včetně střechy za velmi krátkou dobu. Zpravidla nejde o víc jak jeden či dva dny. Stavba probíhá velmi rychle, protože všechny komponenty máme připravené předem. Výsledná stavba čeká už jen na zateplení, vnitřní rozvody, příčky, omítky, koupelnu a další nezbytnosti kromě kuchyňské linky, kterou si klienti zařizují sami. Prohlédněte si naše hotové domy včetně referencí, a vyberte si dům svých snů. Garantujeme vám fér jednání, vyřízení stavebního povolení, dodržení termínů a dodání hotového domu, který vám dodáme včetně střechy. Bydlete v domě bez problémů – vyberte si ten náš.