Jsou lidé, kteří nepijí kávu a to například z toho důvodu, že jednou, co jí měli, jim nechutnala a oni tak nabyli dojmu, že všechny kávy chutnají stejně a tak jim káva nebude chutnat nikde. Rozhodně to tak ale není, protože právě káv je daleko více druhů, než pouze jeden. Právě díky tomu to i s kávou bude jiné https://www.fahd.cz/i-s-kavou-to-bude-jine-kafe/. Lepší. Pokud si dá člověk kávu, může být najednou mnohem více ukecanější, což mnoho lidí ocení. Právě káva u některých způsobuje to, že je člověk daleko více komunikativnější než v době, kdy kávu nepije.

káva na stole

Pokud například potřebujete něco s někým vyřešit, měli byste jej pozvat na kávu, protože sami uvidíte, že taková káva může člověku pomoct rozvázat jazyk a tak se ve výsledku můžete dozvědět více informací, díky kterým se vám bude s vaším klientem daleko lépe pracovat.

Je jasné, že každému se mnohem lépe pracuje, když máte maximum informací. Pokud člověk získá jen zlomek informací, je možné, že ve výsledku nic moc nevymyslí a ani nevyřeší, protože jsou věci, které je ještě potřeba vědět k tomu, aby bylo možné danou situaci vyřešit.

káva ve sněhu

Jestliže váš klient nebude nic namítat, co se týká kávy, určitě jej zkuste právě na kávu pozvat, protože i s kávou to bude jiné a možná, že se dozvíte věci, které vám pomohou danou situaci, kterou potřebuje klient vyřešit, vyřešit velice brzy. Na některé lidi má káva skutečně tento účinek. Najdeme určitě i ty, které ve výsledku káva uspává, ale je daleko více těch, kterým káva rozváže jazyk a člověk si s nimi mnohem více popovídá. Můžete si sami na sobě vyzkoušet, jak se vám s lidmi komunikuje poté, co si dáte kávu. Možná, že zjistíte, že i na vás to působí tak, že jste daleko více výřečnější. Již mnoho firem tuto taktiku využívá a využívat jí můžete i vy. Je možné, že se vám díky touto triku bude s klienty pracovat mnohem lépe. Možná, že vás něco takového překvapí, ale mnohdy to opravdu funguje.