Péče o zuby není jaderná fyzika
Péči o zuby by se měly učit děti už od útlého věku. Jedině správnou péčí o zuby se vyvarujete toho, že vaše zuby budou ve špatném stavu. Problémy se zuby se špatně řeší, léčba kazů a dalších onemocnění je finančně nákladná, a hlavně je problém sehnat zubaře, který přijímá pacienty. Abyste nemuseli řešit žádné problémy, dbejte na prevenci. Používejte správný zubní kartáček, ústní vodu a nezapomínejte na mezizubní kartáček. Právě na něj mnoho lidí zapomíná. Kromě správného a důkladného čištění zubů je potřeba pravidelně docházet na dentální hygienu.

zubní ošetření

Dentální hygiena Praha 10 Clinicplus má zatím volná místa, a přijmeme vás k ošetření. Čeká na vás mladá a příjemná dentální hygienistka, která pomáhá pacientům s čištěním zubů. Není třeba se ničeho bát, čištění nijak nebolí ani není nepříjemné. Je důležité, protože vás zbaví kamene, plaku i skvrn. A díky tomu budou vaše zuby nejen zdravější, ale i hezčí.

Objednat se můžete online na našem webu, kde najdete všechny potřebné informace. Dentální hygiena je velmi důležitá, ale lidé na ni příliš často nechodí, protože se bojí, že bude bolet. Jde jen o čištění proudem https://portal.med.muni.cz/download.php%3Ffid%3D1000 vody, který jemně odstraní všechno, co vašim zubům nedělá dobře. Pokud pijete kávu a čaj, určitě jste si všimli, že někdy zanechávají stopy na vašich zubech. Možná se kvůli tomu stydíte pořádně smát, protože obyčejným kartáčkem a sebelepší pastou se skvrn ze zubů nezbavíte. A to dokonce ani pravidelným čištěním.

zubní kartáček

Neztrácejte čas a peníze nakupováním zbytečně předražených past, protože jediné, co doopravdy pomůže, je právě zubní hygiena. Pokud na ni budete chodit dvakrát ročně, spolu s opravdu dobrým čištěním zubů se můžete vyhnout zubním kazům. Nepodceňujte prevenci a nechte si profesionálně vyčistit zuby co nejdříve. Uvidíte, že rozdíl poznáte už na první úsměv.