Většinu lidí napadne, že si peníze prostě půjčí. Pokud to někdo dělá poprvé, domnívá se, že jde o jednoduchou záležitost. Inu, jak a kde. A také záleží na tom, jak se u případného věřitele prezentujete. Totiž jako zaměstnanec, nebo jako OSVČ. To je totiž hodně podstatné, jak na vás bude věřitel pohlížet a jaké po vás bude chtít potvrzení. V klasické bance však budou chtít potvrzení o příjmu tak jako tak a je úplně jedno jako kdo tam půjdete. Takže vám nezbývá než si vyběhávat spoustu papírů. Raději dříve než později, protože i to bude asi drobátko náročné na čas.

bankovky

Banka to zkontrolovat musí, jednak ve vlastním zájmu a za druhé, protože jí to ukládá zákon. Ostatně, přesvědčit se o bonitě klienta je dosti důležité. Potíž je v tom, že pokud se bance něco nezdá, nedostanete ani vindru. A všechno vaše běhání bylo zbytečné. Inu, takový je život. Netřeba však házet flintu do žita. Je zde ještě věc, která to může vyřešit. Možná o ní uslyšíte poprvé. Je to OSVČ hypotéka Nebankovnihypoteky.

mince a kalkulačka

Neznáte? Stručně vás seznámím. Taková hypotéka se provádí drobátko jinak než v klasické bance. Základní rozdíl je v tom, že se zde nepožaduje žádné potvrzení o příjmu. Neznamená to, že když už ho máte, že jej nemůžete předložit. To klidně můžete, ale zcela jistě nebude podroben složitému zkoumání nebo bádání. Přepočítávat se s jinými penězi také nebude. Prostě je tu nedůležitý. Firma, která takovýmto způsobe, peníze půjčuje si zakládá především na rychlosti v jednání. Takže jakékoli zdlouhavé papírování zde nepřichází v úvahu. Nejprve se věc projedná, sjednají se podmínky a pokud bude vše dle představ obou stran, může se podepsat smlouva. Ještě týž den pak přistávají peníze na účet žadatele a na něm už pak je, aby půjčku řádně a včas splácel.

Snadnější a rychlejší už to asi nikde nebude, protože v jednoduchosti je krása.