Mám moc ráda, když mi všechno, co dělám a co nosím dává smysl. Zaměřím se teď na na ozdoby těla. Mám v oblibě tetování, náušnice, náramky https://www.ghclever.com/collections/naramky, řetízky, prstýnky a piercingy. Ale s jednou podmínkou. Všechno musí mít pro mě nějaký smysl a význam. Nošení se pak stává zajímavějším, s poutem a příběhem. Tetování, každý jeho detail musí být promyšlený s hlubokým významem k rodině nebo třeba ke společnosti. Náramky, řetízky a prstýnky mám ráda darované od někoho blízkého, z různých důvodů, v různých životních momentech.

Žena s tetováním

Například výročí svatby nebo narození dítěte. Některé si ale ráda koupím i sama. Ale musí být nějakým způsobem jiné než klasické, které se dají sehnat na každém kroku. Nevíte kam tím mířím? Prozradím Vám to. Jedná se o ruční výrobu, do které už ten, kdo ho vyrábí, vložil příběh. Jak? Jednoduše, vyrobí ho tak, aby byl se symbolickým významem s podtextem magie. Existují e-shopy, které se přesně tímhle směrem ubírají. Nabídnou zákazníkovi široký výběr takových náramků. Záleží, co hledáte. Pokud konkrétní věc, určitě ji naleznete a pokud ne, inspirací je tam spousty. Nějaký kousek Vás jistě zaujme. Každá barva má svůj určitý význam, to je hodně klíčové při výběru toho, co potřebujeme nebo co se k nám hodí.

Náramky na ruce

Nějaký náramek bude symbolizovat duchovní sílu, jiný podporovat úspěchy a štěstí. Další pak třeba pomáhá od nemocí. Pokud Vás to zaujalo, udělejte si radost. Náramek může být pak pořád s Vámi. Nebo obdarujte někoho, o kom víte, že mu tenhle typ dárku udělá velkou radost. Protože pokud někdo má rád magii, symboliku a příběhy věcí, zákonitě mu náramek doslova vyrazí dech. Bude vědět, že jste při jeho výběru hodně přemýšleli, abyste vybrali správně a vhodně přesně na míru pro danou osobu. A to je nejlepší pocit na světě. Je totiž jednoduché jen tak něco koupit, tohle je složitější, ale s lepšími pocity a ohlasy!