Vždycky jsem si říkala, že děti jsou opravdu velká radost. Jenomže, když jsem měla už své druhé dítě, tak jsem pochopila, že děti jsou hlavně taky starost. Já vím, že vy si říkáte, že jsem asi nějaká citlivá na děti, že to se dvěma dětmi opravdu nezvládám. Já se přiznám, že ano, nezvládám to. Víte, jsem totiž velký cholerik, a navíc mám své děti, které jsou hodně divoké. Takže se mi nedivte, že někdy mám opravdu nervy v kýblu. Kolikrát jsem taky zkoušela přemluvit svého bývalého partnera, aby si své děti taky někdy bral občas na víkendy anebo různé výlety. Protože já ty dva malé divochy mám stále doma a jsem sama, takže nemám ani žádného partnera.

Děti jsou můj svět.

A vlastně to ani nechápu, jak bych si mohla najít nějakého přítele, když mám nonstop u sebe děti? A je logické, že na první nebo druhé rande nebudu s tebou vodit své děti. Jenomže jejich otec si našel po půl roce nějakou přítelkyni. Ten půlrok to ještě šlo, bral si své děti pravidelně a jezdil s nimi na výlety. Jenom že od té doby, co je s tou svou novou přítelkyní, tak na své děti opravdu hodně kašle. Úplně vyměnil děti za svou přítelkyni. Vím, že každý má právo na to, aby si našel lásku nebo partnera, tohle chápu. Jenomže já ho nikde nemůžu najít, protože mi nemá kdo hlídat děti. Myslíte si, že tohle je opravdu spravedlivé?

Děti chtějí oba rodiče.

Že jenom se o děti mají starat maminky? Myslím si, že každý rodič má svá práva a taky povinnosti k dětem. A povinnost je, aby se taky i otec staral o své děti. Jenomže opravdu je hodně složité tohle dokázat. Nevím, jak tomuhle otce donutit. Nic jiného mi nezbude, než jít k soudu a modlit se, abych vyhrála. A co si o tomto myslíte vy? Chtěli byste, aby oba dva rodiče měli stejná práva na děti? Pokud ano, tak je potom přeci logické, aby i otec se podílel na výchově dětí, aby měly otcovský vzor do svého života. Děti by taky měli být s otcem.