Je naprosto normální, že nemá někdo čas, když někam musí jet a podobně. V dnešní době ale lidé nemají čas proto, že někam zrovna jedou nebo chtějí být s rodinou, ale právě naopak, nemají čas na rodinu a ježdění někam jinam právě proto, že musí být celé dny v práci a jsou workoholici, jinak si to nedokážeme vysvětlit. Je to velmi smutné, že se to nyní děje, ale je to bohužel více a více časté, protože lidé musí víc a víc pracovat, aby měli peníze, což je stále dokola nekonečný kruh, protože na co si lidé vydělávají?

trávník

No přece na to, aby vůbec žili, protože se platí šílené výdaje za nájem bytu, energie a jídlo, navíc všechno v posledních měsících výrazně zdražilo, což je velmi smutné a lidé zkrátka potřebují ty peníze, a tak pracují bez přestávky, jen aby něco měli. Bohužel to takhle je a my už jako lidé s tím nic nezmůžeme, prostě jen budeme doufat, že se to za nějaký čas dá zase do pořádku a lidé si alespoň odpočinou – nebo na to budou mít alespoň právo, když teď to právo ani nemají.

zahrada

Relaxace a odpočinek jsou dvě velmi důležité věci, na které lidé zapomínají, navíc na to ani nemají čas, tak jako na spoustu dalších věcí, a to se jedná o opravdu normální a obyčejné věci, jako je například sekání trávy. Lidé ale na to nemají čas, navíc někteří mají opravdu obrovské zahrady a pozemky, a tak si zavolají firmu, která jim trávu poseká. Cena za hodinu sekání trávy není moc vysoká, jak by se zdálo, ono také záleží, jak velký pozemek je, těm větším pozemkům se to asi vyplatí, ale zase to stojí více, ale není v tom zas tak velký rozdíl, jak bychom si asi řekli.

Někteří lidé nemají čas například ani na úklid, a tak si zavolají úklidovou službu, která jim dům či byt uklidí, což je ale mnohem více častější, protože na to opravdu čas není a uklízet se musí pravidelně, jinak se to nastřádá a pak je to velmi těžké uklidit.