Nedaleko Svitav se nachází skiareál, který se svým vybavením vyrovná leckterému v rakouských či italských Alpách. Pokud jste na takový komfort zvyklí, protože jste zdatní lyžaři, ale máte malé ratolesti, takže s nimi úplně nechcete vážit cestu za hranice, ale raději byste si užili českou zimu, vsaďte na skiresort Dolní Morava. Nachází se zde několik sjezdovek, i lyžařská školička, takže o vás o celou rodinu bude postaráno. Ať už jste příznivci lyží nebo snowboardu, zde si přijdete na své.

lyzar

Buková hora má jako jedna z mála skvěle vybavené lanovky, jsou vyhřívané a opatřené ochranným sklem, takže se v nich budete cítit jako v pokojíčku, žádná nepřízeň počasí si na vás nepřijde! Zimní sezóna ještě neskončila, pojďte toho využít, a ještě si rezervujte ubytování, abyste načerpali energii z aktivního užívání volných dní.

dite

Tento areál se stále rozvíjí, a navíc nabízí bohatý program a vyžití nejenom v zimě, ale také v létě, kdy i sem mohou zamířit vaše kroky. Ať už se rozhodnete navštívit toto místo v jakékoli roční době, určitě neuděláte chybu a nebudete litovat. Pokud se tak rozhodnete ještě tuto zimu, nakupte skipasy přes internet, rozhodně se vám to finančně vyplatí. Pokud máte rodinu, se kterou se rozhodnete jet na dovolenou, ušetřené peníze se vám určitě budou hodit. Objevte Bukovku a třeba už nebudete chtít jezdit jinam. Děti si to zde náramně užijí. Začíná znovu přituhovat a sněžit, ještě neuklízejte lyžařské vybavení na půdu a do sklepů, ale hezky si je ještě otřete, a vezměte sebou i vaše běžky, běžkařských tratí je zde také mnoho. Snowpark a Funline je zde připravena pro příznivce sjezdu na prknech a pro příznivce zábavy. Funline je totiž zábavná trať pro všechny lyžaře všech věkových kategorií, děti i dospělé. Udělá vám z lyžování nevšední zábavu a i ten největší odpůrce lyžování třeba pookřeje.