Široký výběr

Můžeme si běžné všímat, že dost lidí nosí chytře hodinky či náramky, přičemž před nějakou dobou prodeje této elektroniky dost stouply a dnes ji nosí mnoho lidí každý den. Jestliže si chcete takovou elektroniku pořídit, tak byste si měli rozmyslet, co od ní vlastně požadujete. Jestliže Vám stačí pouze počítání kroků, spálených kalorií a podobně, tak klidně můžete zvolit náramek. Jestliže už vyžaduje pokročilejší funkce jako je GPS a telefonování, tak už se přesouváme do oblasti hodinek.

Apple Watch

Úplně na vrcholu jsou nejdražší zařízení, o kterých můžeme opravdu říct, že jsou chytrá, protože s nimi můžeme třeba platit, přímo se připojit k internetu, instalovat další aplikace jako je Spotify. Zařízení je v každé z těchto kategorií na výběr mnoho, takže si můžete koupit takové, s kterým budete zcela spokojení. Otevřený systém nabízí více možností, ale takové zařízení bývá dražší a musíme jej nabíjet třeba každý dne.

Má co nabídnout

I ta nejlevnější zatížení nám monitorují základní věci, které se nám ukládají do aplikace, takže máme přehled třeba o tom, jak se hýbeme a jestli bychom to některé dny v týdnu nemohli zlepšit. Spousta zatížení dnes umí monitorovat spánek, přičemž odpočinek je pro naše tělo rozhodně důležitý. Jestliže aplikace shledá nějaký problém, tak nám doporučí, co bychom vlastně měli dělat lépe.

chytré hodinky

Na hodinách můžeme zapnout mnoho různých aktivit, kdy zaznamená pomocí senzorů všemožné hodnoty a ty si po cvičení můžeme v klidu prohlédnout a uvidíme, jestli se zlepšujeme. Kondice se dá měřit třeba přes maximální okysličení krve. Zároveň se nám přes GPS zaznamenává trasa. Navíc si do zařízení můžeme stáhnout hudbu a připojit k němu bezdrátová sluchátka. Takto si můžeme jít třeba zaběhat a mobil klidně nechat doma na stole. Po cestě uvidíme třeba pekařství, kde bychom si něco rádi koupili, tak zde zaplatíme hodinkami a můžeme pokračovat.