Zrnková káva je jedním z vůbec nejrozšířenějších nápojů na celém světě. Pěstuje se velmi dlouho a i u nás ji koupíme již dlouhá desetiletí. Naši prarodiče i rodiče nám potvrdí, že dříve šel sehnat jeden druh kávy, který se dal sehnat v podobě zrn a nebo namletá. Postupem času se na náš trh začaly dovážet nové druhy kávy, kterou jste si mohli koupit v místním obchodě. Dnes už máme téměř v každém městě pražírnu, která vám dokáže upražit zrnkovou kávu tak aby vám chutnala. Nejrozšířenější je káva z Brazílie, jižní Ameriky nebo třeba z Indie. Každý druh kávy vyžaduje jiné podmínky pro pěstování. Na výsledné chuti se nejvíce podepisuje právě pražení, takže jestli hledáte pro sebe tu nejlepší kávu, ochutnejte jich víc z pražíren okolo vás.

hrnek kávy

U nás koupíte skvělou znakovou kávu, kterou si můžete namlet přímo u sebe doma. Jestli si chcete dopřát nejlepší zrnkovou kávu, melte si ji těsně předtím než si ji budete připravovat. Káva tak neztratí nic ze své chuti ani ze svého aroma. Některé druhy kávy jsou chuťově výraznější a pražení jim dodá nádech třeba po ovoci nebo čokoládě. Každý kvalitní prodejce kávy vám dokáže o kávě nic říct a dokáže vám poradit s výběrem.

Máte rádi cappuccino nebo třeba espresso? Tu nejlepší kávu si můžete připravovat i doma, stačí si k tomu koupit potřebné věci. Mnoho lidí dává přednost plně automatickému kávovaru, který si kávu sám namele a napění i mléko. Dopřát svou oblíbenou kávu si tak můžete kdykoliv doma a nemusíte chodit jen do kaváren.

káva v páce

Nabízíme to nejlepší z kávových i čajových plantáží. Koupíte u nás skutečně kvalitní zrnkovou kávu a sypané čaje a to buď jednodruhové a nebo ve směsích. Jestli hledáte něco kvalitního nejen pro sebe ale i pro své blízké, najdete to u nás. Specializujeme se na prodej opravdu kvalitních káv a čajů, které jinde nekoupíte.